Sportování o víkendu je ideální náplň volného času.

Pro děti organizujeme každý víkend jednodenní sportovní campy se zaměřením na

  • Inline bruslení
  • Kanoistiku
  • Cyklistiku

Po celý den se se sportuje a hrají se pohybové hry a soutěže. O děti se staráme nejen po sportovní a zážitkové stránce, stravování a pitný režim je samozřejmě také zajištěn.

Co děti za celý den zažijí? Dopoledne jsou vyplněna tréninky jednotlivých sportů, svačinou a dalšími pohybovými hrami, po obědě v restauraci děti chvíli odpočívají při poledním klidu, odpoledne se opakují naučené dovednosti a probíhají krátké výlety.

Program trvá od 10:00 až do 17:00 hodin.

Cena: 450,- Kč

V ceně je zahrnuto: Instruktorský dozor, program, 2x svačina, oběd v restauraci,

V ceně nění zahrnuto: Pojištění, zázemí. (na jednodenní campy většinou nemáme sjednané zázemí pro případ deštivého počasí)

V případě celodenního deště se camp přesouvá na další termín, pokud jsou pouze přeháňky, tak nevadí.

Inline campy:

Co děti  za jeden den zažijí? Především se naučí dobře bruslit! Výuka bruslení  probíhá po skupinkách zábavnou a hravou formou. také si zkusíme různé míčové hry na hřišti a uděláme krátký výlet na bruslích po blízkém okolí. Vše pod dohledem zkušených instruktorů. Více zde: 

Vodácké campy:

Tutu aktivitu pojímáme jako jednodenní výlet na řeku Sázavu, kde sjíždíme nejhezčí úsek z Týnce nad Sázavou do Pikovic. Ne děti čeká jízda vlakem krásnou trasou Posázavského Pacifiku. Zapůjčení lodí proběhne na místě dle počtu dětí. Podle zkušeností se zapůjčí rafty, nebo kanoe + samozřejmě vesty, pádla, nepromokavé lodní sudy.  Oběd bude zajištěn v restauraci zhruba v polovině trasy.  Po splutí je doprava do Prahy zase Vlakem. Začátek i konec programu je na Smíchovském nádraží.

Cyklistické campy:

Tento sportovní cyklistický den je kombinací výuky cyklistických dovedností a cyklistického výletu. Co se na kole budeme s dětmi učit? Především správné držení rovnováhy, překonávání různých nerovností, budeme zkoušet technicky náročnější pasáže v lesích. Přestávky budou vyplněny různými hrami. S dětmi si také probereme dopravní předpisy a jak se chovat v cyklistické skupině a za provozu. Lokality – Ládví, Pražačka, Bílá hora, Háje.